O nas

Chęć prowadzenia zdrowego trybu życia, które pozbawione jest dolegliwości i chorób. Taki cel nam przyświeca dlatego już dawno zaczęliśmy się zdrowo odżywać. Teraz dzielimy się swoją wiedzą na temat działania witaminy C na nasz organizm. Chcemy szerzyć tą wiedzę także wśród innych ludzi. Stąd właśnie wziął się pomysł na ten serwis.

Ja jestem Tomek a moja żona Ania (od której wszystko się zaczęło) wspiera ten projekt swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem w leczeniu i trzymaniu przy zdrowiu naszej całej rodziny!

Naturalna witamina C
Naturalna witamina C to źródło zdrowia i odporności dla całej rodziny!

Napisz do nas

Chcesz się z nami skontaktować? Najprościej zrobisz to piszą do nas na adres e-mail info@vitc.pl.

Z wielką przyjemnością przeczytamy i odpowiemy na Twoją wiadomość.

O czym piszemy?

Nasz serwis w 100% poświęcony jest zagadnieniu witaminy C i jej wpływowi na nasze zdrowie i organizm. W sumie na całe życie! Staramy się prezentować nasze doświadczenia w przystępny i pożyteczny sposób!

Współpraca z nami!

Jeśli jesteś zainteresowany tym aby współpracować z naszym serwisem na różnych płaszczyznach to my jesteśmy otwarci! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przedstawisz nam swój pomysł. Kto wie, być może razem zrobimy coś wielkiego i pożytecznego : )

Bez względu na to czy chcesz zaprezentować w naszym serwisie swoją reklamę, treści czy masz jeszcze inny pomysł na współprace… zapraszamy do kontaktu!

Gdzie nas znajdziesz?

Warto nas szukać i… śledzić w mediach społecznościowych bo i tam też się pojawiamy. Teraz znajdziesz nas na Flipboardzie oraz na naszym kanale „Witaminy na talerzu” w serwisie YouTube.

Zastrzeżenia

Treści publikowane na naszej stronie zawierają prywatne opinie i poglądy autora i nie stanowią usługi, a w szczególności nie należy ich traktować jako porady w indywidualnej sprawie ani żadnej innej. Autor nie ponosi odpowiedzialności za skutki prawne, zdrowotne ani żadne inne wykorzystywania publikowanych informacji lub opinii.

Operator danych

Operatorem danych i właścicielem domeny jest firma Firstline z Baranowa pod Poznaniem. Dziękujemy im za to, że udostępnili nam możliwość prowadzenia tego serwisu.